Виктор Николаевич Малютенко

 Президент Всеукраїнської громадської організації Національної Асоціації Джиу-Джитсу України.

Почав тренуватися карате з 1979 в школі «Шотокан». 1984 року перейшов в школу карате «Вадо-рю». З 1989 року почав займатися джиу-джитсу у Варшаві в майстра Анжея Трепта. 1998 році заснував Всеукраїнське громадське об’єднання «Асоціація джиу-джитсу України». З 2005 року «Асоціація джиу-джитсу України» є постійним членом Міжнародної федерації джиу-джитсу (JJIF). В 2011 році у Відні отримав 6 дан джиу-джитсу від JJIF.

З 2005 року є головним тренером збірної України з джиу-джитсу. За цей час збірна України завоювала: Бронзова медаль у Всесвітніх іграх з єдиноборств (Іван Настенко); Три бронзи на Чемпіонаті світу (Іван Настенко: Рубцов Леонід; Ольха Андрій); Чемпіон Європи, срібний призер та бронзовий призер Європи Настенко Іван; Срібний призер чемпіонату світу серед молоді Червонящий Владислав; Два чемпіони Європи Настенко Анастасія і Гераськін Максим, Кузьменко Анастасія серед молоді; Срібні призери Європи серед молоді Настенко Анастасія. Бронзові призери Європи серед молоді Настенко Анастасія, Кузьменко Анастасія, Ольха Андрій, Потапов Михайло, Ісаков Сергій, Коваль Костянтин, Александров Ілля, Крат Микола, Повх Андрій.

В 2012 році в Мадриді отримав 6 дан IV рівня тренера серед поліції. 2007 року і по даний час є Генеральним директором ТОВ «Служба безпеки „Алхамбра“». У серпні 2013 року Державна служба молоді та спорту України відзначила Малютенка Віктора Миколайовича почесним званням "ЗАСЛУЖЕНИЙ ТРЕНЕР УКРАЇНИ". Наказ № 2710 від 06 серпня 2013 року, посвідчення № 180.

Вебсайт: jj.ua

 

джиу-джитсу в Харькове Виктор Малютенко
джиу-джитсу в Харькове Виктор Малютенко